Maluchy uczą się poprzez ZABAWĘ!!!

Zabawa to coś więcej niż opiekowanie się dzieckiem. Dobra zabawa to inwestowanie w harmonijny, wielostronny rozwój dziecka oraz w budowanie fundamentów jego dobrego samopoczucia, kompetencji i szczęścia.

Żłobek Miejski w Grajewie funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.00.

Żłobek jest jednostką budżetową Miasta Grajewo. Organem nadzorującym jest Burmistrz Miasta Grajewo. Dyrektorem żłobka jest mgr Regina Niedziołko

Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowane i doświadczone opiekunki oraz pielęgniarka. Zapewniamy dzieciom pobyt w warunkach zbliżonych do warunków domowych. Dbamy o harmonijny rozwój dzieci poprzez prowadzenie zajęć opiekuńczo- wychowawczych i edukacyjnych dostosowując metody i sposoby oddziaływania do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Gwarantujemy naszym wychowankom poczucie bezpieczeństwa i dajemy możliwość obcowania z rówieśnikami, co zapewnia właściwy rozwój emocjonalny.

Do dyspozycji dzieci są jasne, przestronne i kolorowe sale zabaw, łazienki, sypialnie.

Posiłki dla dzieci są przygotowywane w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Grajewie i dostarczane na zasadzie kateringu.

Żłobek liczy dwie grupy (łącznie 48 dzieci).

Автор : btamedia